• Koedijk 9

  • Koedijk 9

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 aug.Koedijk 1 - VVW 13 - 1
  • Poulestanden Koedijk 9 ( 7e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 500000000
    2Alcmaria Victrix 500000000
    3DGAC 400000000
    4DGAC 600000000
    5HZV/Het Vennewater 1100000000
    6HZV/Het Vennewater 1200000000
    7Koedijk 500000000
    8Koedijk 700000000
    9Koedijk 900000000
    10KSV 300000000
    11SVW 27 300000000
    12ZV Vrone 1600000000
    13ZA/ Bluedesk Internet 300000000
    14ZA/ Bluedesk Internet 500000000
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Koedijk 9

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd