• JO6

  • JO6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsdag

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    3 sep. 08:30regulierAFC 34 JO9-4 - Koedijk JO9-2Sportpark AFC'34veld 4 B1
    3 sep. 08:45regulierJong Holland JO9-4 - Koedijk JO9-3Sportpark Alkmaarder Houtveld 2 A2
    3 sep. 09:00regulierKoedijk JO11-2 - Vrone JO11-3Sportpark De Weijdtveld 2 A - (B)
    3 sep. 09:00regulierKoedijk JO11-4 - SVW 27 JO11-5Sportpark De Weijdtveld 2 B - (B)
    3 sep. 09:00regulierKoedijk JO10-3 - Vrone JO10-3Sportpark De WeijdtVeld 5 A1 - (F)
    3 sep. 09:00regulierKoedijk JO14-2 - Jong Holland JO14-2Sportpark De Weijdtveld 1 - (A)
    3 sep. 09:00regulierLSVV JO11-3 - Koedijk JO11-3Sportpark Voorwaartsveld 2 A
    3 sep. 09:00regulierHSV JO10-1 - Koedijk JO10-4Sportpark Maalwaterveld 2 A1 - B
    3 sep. 09:00regulierKolping Boys JO10-5 - Koedijk JO10-2Sportpark De Nollenveld 3 B1
    3 sep. 09:00regulierKSV JO8-1 - Koedijk JO8-1Sportpark De Kruisingveld 3 B2 - C-Veld
    3 sep. 09:00regulierSVW 27 JO13-3 - Koedijk JO13-2Sportpark De Kabelveld 1
    3 sep. 09:30regulierKolping Boys JO14-2 - Koedijk JO14-1Sportpark De Nollenveld 5
    3 sep. 10:15regulierKoedijk JO9-1 - Schagen United JO9-2Sportpark De WeijdtVeld 5 A1 - (F)
    3 sep. 10:30regulierVrone JO13-3 - Koedijk JO13-1Sportpark Vroneveld 2
    3 sep. 11:00regulierKoedijk JO12-2 - KSV JO12-3Sportpark De Weijdtveld 2 B - (B)
    3 sep. 11:00regulierKoedijk JO11-1 - SVW 27 JO11-2Sportpark De Weijdtveld 2 A - (B)
    3 sep. 11:00regulierKoedijk JO15-1 - Spirit 30 (SC) JO15-2Sportpark De Weijdtveld 1 - (A)
    3 sep. 11:00regulierHSV MO17-1 - Koedijk MO17-1Sportpark Maalwaterveld 4 - B
    3 sep. 11:00regulierLSVV JO14-1 - Koedijk JO14-3JMSportpark Voorwaartsveld 3
    3 sep. 11:15regulierHollandia T JO12-1 - Koedijk JO12-1Sportpark De Kuilveld 2 A - B veld
    3 sep. 11:30regulierKoedijk JO10-1 - Zouaven (de) JO10-1Sportpark De WeijdtVeld 5 A1 - (F)
    3 sep. 12:30regulierBerkhout MO20-1 - Koedijk MO20-1Sportpark De Wenken- Berkhoutveld 1
    3 sep. 13:00regulierKoedijk JO17-3 - DEM (RKVV) JO17-3Sportpark De Weijdtveld 1 - (A)
    3 sep. 13:00regulierKoedijk JO15-2 - VIOS-W JO15-2Sportpark De Weijdtveld 2 - (B)
    3 sep. 14:30regulierV.V. Bergen JO17-1 - Koedijk JO17-1Sportpark De Kiefthoekveld 1
    3 sep. 15:00regulierKoedijk JO17-4 - HSV JO17-2Sportpark De Weijdtveld 1 - (A)
    3 sep. 15:00regulierKoedijk JO17-2 - SVW 27 JO17-2Sportpark De Weijdtveld 2 - (B)
    3 sep. 15:00regulierZAP JO19-1 - Koedijk JO19-1Sportpark De Zwaluwveld 1
    3 sep. 17:00bekerKoedijk 2 - Jong Holland 7Sportpark De Weijdtveld 1 - (A)
    4 sep. 09:30bekerKoedijk 5 - Schagen United 3Sportpark De Weijdtveld 2 - (B)